MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 13803458
nr 1380 3458
Taburett
1900-tal. Längd: 42 cm, djup: 37 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:22:54
250 kr
350 kr
500 kr